Naše akce a objednávka kapely

Neváhejte s objednávkou naší kapely. Většinou se stává, že si nás pořadatelé po naší produkci objednávají znovu, třeba na další rok. V dolní části této stránky vidíte plánované akce, neboli zadané termíny. Objednávejte na volné termíny. Děkujeme.

Platí zásada "čím dříve, tím lépe".  

Objednávka kapely

Plán akcí

Poprvé ve Vicánkách. Počasí ucházející, jen menší ledový vítr, jinak skoro jarní počasí, ale pod mrakem. Masek asi 45, nejvíce občerstvovacích stanic s vynikající nabídkou - dokonce gril s trampskými cigáry, prostě úřasné. Kapela hrála o 106 a byla skvělá nálada.Ušli jsme 6300 m.
Z počátku nepřízeň počasí, které se postupně umoudřilo. Masek sice moc nebylo, zato doprovod občanů až na sál byl početný. Organizace celé akce na dobré úrovni a vyvrcholením byla pěkně sehraná divadelní pasáž k pochování basy. I bez zpěváků jsme jako kapela dvouhodinové hraní zvládli, i když se...
Opět výborné počasí, tradičně velká úřast občanů, nejen masek (celkem 53), pohoštění vskutku vynikající, tradičně nejlepší ostatky, které kapela zná. Ušli jsme 6200 m.
Bylo hezky-jako na jaře, masek 19 a na konci 15, hráli jsme svůj každoroční repertoár lidovýách písní, zapojení občanů skromné, spíše podprůměrné. Jinak několik pěkných zážitků. Ušli jsme 6000 m.
Bylo zima, ale slivovička moc pomohla. Hráli jsme s Martinem a mohu říci, že to byla moc pěkně nacvičená a předvedená akce s příběhem o narození Krista. Nebývale velká účast občanů Vyškova a okolí nás překvapila. Na rok asi znovu a bylo by to již počtvrté.
Pěkný program, hlavně výborně nacvičené a podané koledy smíšeného pěveckého sboru a dětí, živý betlém, výborný svařák a pěkný ohňostroj na závěr. 
Pěkně zorganizované a výborně ozvučené. Pěvecké výkony místního smíšeného sboru za doprovodu Otovy harmoniky byly na vysoké úrovni. Na stejně vysoké úrovni byl i svařáček a vánoční čaj. Bylo zima jak na Sibiři, ale ohně byly příjemné.
Petra s kolegyní předvedly co s dětmi připravily. Byl i svařáček, kapela hrála výběrové koledy a intrády podle přání pana faráře. Nějaké panimámy chválily náš hudební výkon, Milan hrdě přiznal, že jsme jenom amatéři a ne z Mistříňanky. Odolali jsme pozvání k hraní koled v Bučovicích po...
Akci uvedla místostarostka, dirigent se snažil, ale zpěv nebyl odpovidající z hlediska potřebných decibelů, muzikantský kvartet hrál skvěle-jako vždy. Svařáček brzo nebyl. Bylo tam plno známých děvčat, ale i chlapců.   
Klub maminek a tatínků se opět hezky prezentoval. Byl silnější vítr, trochu se to ozývalo v mikrofonech, ale program byl pěkný, velká účast rodičů a prarodičů se stal tradicí. Svařáček a pro děti (a řidiče) horký čaj přišel všem k duhu. Už se těšíme na rok.
Tradice se v Milonicích dodržuje. Zabijačka, stánky, dárky pro děti, bodatá tombola, pěkný program a naše minikapela, která ve třech vystoupeních zahrála koledy a fanfáry. Prý na rok zase.  
Dobrý svařáček, vynikající cukroví, generálský efekt s aparaturou, bohatý ohňostroj. Účast jako vždy - velká, Robert s rodinou také byl a pozorně sledoval hudební výkon kapely.  
Jako vždy plno lidí a rušno, jelikož vystupovaly děti z MŠ, ZŠ a letos i žáci ze ZUŠ Bučovice. Byla i hudební skupina DuoYren a ukázka společenských tanců. Naše kapela a místní soubor Kateřinka nebyl tentokrát tolik vytížen. Doufáme, že se ale program účastníkům líbil. Možná, že jsme i my dobře...
Pohostinnost příkladná, senioři byli neúnavní, kapela je očarovala - zpívali a tančili o 106. Museli jsme přes hodinu přidávat. Jedno z nejlepších vystoupení v tomto roce díky samotným účastníkům. Byla to paráda a rádi se vrátíme. 
Senior klub je skutečně aktivním uskupením občanů Městské části Brno-Vinohrady. Bylo to již potřetí. Příjemná akce pod přísným dohledem účastníků v délce 3 hodinového hraní s malinkými přestávkami. Takže pro muzikanty a zpěváky to nebyla procházka růžovým sadem. Děláme to však rádi a doufáme,...
Z pohledu kapely pěkná akce, dobře nazvučeno a dobrý zpěv. Byli jsme v kompletním složení a s posilou (Jenda). Občané se museli usilovně modlit, jelikož bylo krásně slunečno. Byli sice dosti hluční, ale veselí. Tančit se jim moc nechtělo, až poslední hodinu se probudili. Těšíme se  na další...
Počasí  (dusno pod mrakem) docela snesitelné, ale štreka to byla fakt dlouhá - od 09:00 do 17:00 hodin s malými přestávkami. Asi přes dvacet párů krojovaných stárků, bohaté občerstvení (museli jsme místrostarostce odmítnout závěrečnou večeři a spokojili jsme se s alko a nealko pivem). Na závěr...
Jako každý rok to byla příjemná akce, pěkné počasí, bohaté občerstvení a umělecký dojem příznivý. Překvapení na závěr bylo fakt neopakovatelné.  
Košaté stromy pěkně stínily, vítr byl příjemný, ale lítaly noty, pivo šmakovalo, hra i zpěv chválihodný, Karel bubnoval a dobře-poprvé i se zpěvy.
Bylo to v Radosticích radostné, pěkné počasí, výborná nálada, "krojované baby" zpívaly dobře i lechtivé texty a nahlas. Dobré víno i párečky z udírny. Karel (bubeník) byl na svém místě. 
Bylo to hraní příjemné, senioři se nemínili s námi nějak rozloučit. Museli jsme to prostě useknout. Dostali jsme další nabídku. Originální fotka s účastníky, což vymyslel pan starosta, byl pěkný nápad. A v případě, že dostané každý senior foto, bude to o to hezčí. Zařadili jsme několik novinek v...
Jožka to rozjel ve velkém stylu. Opravdu vydařená párty. Ta ruka v sádře je našeho kapelníka. Omlouvám se mu, že se na obrázek celý nevešel. Proto je přidaný další obrázek, kde je v celé své kráse.
Bylo to první vystoupení pro seniory v roce 2019. Zahráli a zazpívali jsme si s chutí s novým zvukovým technikem Radkem. Kapelník s levou rukou v sádře vše zvládl tou zbývající. Dokonce si zazpívala i naše čerstvá druhorodička Iveta.Také jsme zařadili nové písně. Prý se naše produkce líbila a přejí...
Tentokrát byly ostatky s neúplnou kapelou (bez tuby), ale byly veselé a tradičně s více než 40-ti maskami. Pořadatelé ostatků by se měli chodit učit do Černčína. 
"Sbor dobrovolných hasičů Drysice děkuje všem, kteří se podíleli na ostatkovém veselí. Nejen naší skvělé kapele Sebranka ... "ano to je citát z facebooku organizátorů ostatků v Drysicích. Bylo hrozně zima, bylo to dlouhé, ale bylo to dobře organizované, veselé a pohostinné. 
Hosté z Polska a Německa se dobře bavili, stůl muzikantů byl posílen rodinnými příslušníky, jídla a pití (i vlastního) nadbytek. Jako vždy - tradiční program (modní přehlídka s příběhem a polykač ohně s orientální tanečnicí). Bez zvukaře to ale nebylo ono. Dj  Dušan Mrázek byl se svou...
Živý betlém ve farské zahradě, slivovička, s Robertem a Martinem. Za 40 minut hotovo. 
Tradice se udržuje. Živý Betlém, svařáček, pěkný program, hojná účast, muzikanti skvělí, ohňostroj nakonec. Pan starosta nás zve na setkání seniorů. 
Živý betlém se zpěvy a koledami v bučovickém kostele v režii učitelek a dětí ZŠ s proslovem pana faráře. Plný kostel. Museli jsme hrát jen lidové koledy. 
V Černčíně klasika, dobrá organizace, občerstvení, pěkný program s dobrým ozvučením. Účast snad všech občanů obce. Jako na ostatkách. A byla docela příjemná teplota.
Akce proběhla za hojné účasti občanů. Sborový zpěv byl skvělý. Muzikanti hráli jak o život. Dirigent Ota nepřehlédutelně udával tempo. Svařáček byl vynikající. 
Po stránce organizační dobře připravené, plno lidí, pěkně připravený program, občerstvení na úrovni, osvětlení i ozvučení kvalitní. Počasí vyšlo. 
  Rozsvěcování vánočního stromku bylo jiné v porovnání s Milonicemi. Program dětí, sladkosti, svařáček, čaj i párky v rohlíku zdarma, parádní ohňostroj a koledy v podání Sebranky. A nebyla taková zima.   
Rozsvícení vánočního stromku v Milonicích bylo velkolepé. Stánky (čaje, svařák, alkohol, perníky, buchty, klobásy, polévky a mnoho jiných dobrot), program dětí, Mikulášská nadílka, ohřívací ohně, krásný stromek, koledy a intrády od Sebranky.   
Za vytváření výborných podmínek ke zkoušení naší kapely se stalo tradicí naše vystoupení na besedě se seniory. Kromě dětí MŠ, ZŠ a ZUŠ se postaraly o příjemnou zábavu soubor Kateřinka a naše kapela. Hrálo a zpívalo se nám velmi dobře i díky výbornému nazvučení. Byla očividná spokojenost na všech...
Hráli jsme od 16:00 do 23:00, stísněné prostory, ale zvykli jsme si. Druhá půle tradičně divočejší, dost se zpívaly táhlice. Veselo bylo jako na ostatkách, švédský stúl na zobání, pití neomezeně na baru. Bylo to fajn. Černčíňané to umí roztočit. Otovi muselo být pomoženo pořádným kablem.
Snad jsme klubu seniorů udělali radost. Asi ano, zpívali, tančili i s pojíznými křesly. Pěkně jsme si zazpívali a zahráli. Největší úspěch sklidily písně - Ta naše písnička česká a Vypichnutá se sólisty-trumpeťáky - Petrem a Milanem. Příští rok prý máme vystupovat opět. Uvidíme.
Pěkná akce, Jenda a sekce kapely Kozlaňáci nás posílili, vše fungovalo a senioři i tančili a zpívali. Občerstvení bylo vadatné a nálada byla dobrá. Za rok opět? Před rokem byla vichřice a letos jsme se minuli s vichřicí o 5 až 6 hodin. Zajímavé...
Vydařená akce, vše šlo jako na drátku, snad jsme se líbili i účastníkům - seniorům (starostovi jsme se líbili), výborná večeře, hráli jsme do 20:00 hodin. Aparatura si neodpočinula, jelikož zůstala na nedělní hraní v Nesovicích naložena v autě.
Při 33 stupních to bylo náročné, ale, kupodivu, jsme to úspěšně zvládli. Milá mládež, která tradičně hlasivkami nešetřila, pohostinní lidé, asi 30 občerstvovacích stanic. Novinkou bylo trojí koupání v soukromých bazénech - většina bez plavek (ale v původních oblecích), což byl přinucen vyzkoušet i...
Pěkná akce, bohaté pohoštění, příjemná atmosféra. Záskok za Petra (Jirka Holub) na úrovni, zpěv děvčata zvládla na výbornou (Jožka byl na neschopence) a nový POWERMIX nezklamal. No a doprava (řidič Jirka H.) super.   
Počasí tak akorát, pochod městem k předání práva za burácení motorů veteránů, hororová jízda na traktorovém vleku, řízek, pivo, kofola, víno, cukroví u bazénu a poté na sále, nazvučení bez zvukaře, ale asi s pěti poradci - po dvou písních se to podařilo. Podle pořadatelů a asi 40-ti hostů výborný...
Byly to pěkné 3 dny. Reprezentovali jsme město Slavkov u Brna na vysoké úrovni.  
Hráli jsme po slavnostní mši asi 3 hodiny k poslechu - polky, valčíky i modernu. Lidem se produkce prý moc líbila. Nám se hrálo také dobře. Jenda (náhodný cyklista z Němčan, který jel kolem) dostal trumpetu a s chutí si zahrál s námi.  
Mažoretky, hasiči a hasicí stroje předváděli se Sebrankou své umění. Byla to sláva 110 let SDH v Černčíně.  
Venku krásně, uvnitř v Besedním době příjemně, hráli jsme o 100 šest a lidé tancovali jako o závod. Byly i táhlice, které se líbily. 
Zahráli jsme po slově starostky a projevu dr. Ráji  státní hymnu, pochod a 3 orchestrální polky a valčíky. Účat občanů jako obvykle - menší, než-li si událost zasluhovala. S Martinem a Láďou (tenory) to bylo super. Pak jsme na zkušebně poklábosili v dobré náladě.
Krojované hody sv Jiří se skutečně vydařily. Bylo krásně teplo (asi 27 stupňů, účast skutečně velká, lidé velmi pohostinní a byli veselí. Hrálo nám to výborně.
Účast byla slušná, tančilo se jako o závod. Každé kapele se hraje dobře, pokud se tančí, děkuje potleskem a jásotem. Děkujeme. 
Tradice se udržuje, ale masek bylo pomálu. Je to městys a cítili jsme to v nohách. Od 10:00 do 16:00 hodin a pak ještě 1.5 hodiny v hospodě. 
Bylo to i s kanonádou. Počasí skoro ideální, dost občanů na dovolené, masek málo, ale bylo veselo, hlavně na sále při pochovávání basy.
Tradice se v Černčíně stále udržuje a spíše ještě rozvíjí. Hostitelé jsou fakt příkladní. Nemají konkurenci. 45 masek hovoří za vše. A počasí bylo přímo ideální-skoro jarní.
Pěkné počasí, dobrá organizace, poprvé s námi bubnoval Karel.
Pohodové hraní a zpívání. Nálada je očividná. Tělo bez hlavy patří Petrovi. Já se tam také nevešel. Jo, a Petr starší zrovna odběhl. Na spodní fotce je sólo. Fešák.
Hráli jsme jako kvartet s Robertem a Martinem (Milan honil zajíce a Láďa měl návštěvu). Pěkné pásmo, živý betlém za řízení p. faráře Michala Pořízka.
Dobrý svařáček, solidní hudební výkon, nádherný ohňostroj, valná účast.
Hráli jsme jako kvartet, pohodička, sešla se se celá dědina, svařáček byl výborný.
Bylo teplo a po svařáku ještě tepleji. Hráli jsme v triu, Jožka je tam jen jako duch (fotka z loňska, asi nikdo nefotografoval). Ota dirigoval. 
Skvělý svařáček, dobrá organizace, slušná účast, sváteční nálada, ozvučení a dechový kvartet :).
Cukroví, párky v rohlíku, svařák, slivovice, fernet, čaj.. Tak, tomu se říká pohostinnost. Program dětí, velký ohňostroj a dechová sekce kapely Sebranky s koledami a fanfárami.
Organizovaný průběh, svařák a medovina tekla proudem, zněly koledy v podání Sebranky - sváteční pohoda.
Po vystoupení MŠ jsme hráli, ale dlouho jsme seniory neuměli roztančit, ale nakonec se to povedlo. Občerstvení nadmíru, asi šedesátka seniorů měla výdrž až do konce. Jenda Patera, který pomáhal místo Jožky Poloučka si s námi dobře zahrál.  
Výborné podmínky, obrovský sál, občerstvení na úrovní, menší účast, jelikož se asi lidé báli kvůli silnému větru vyjít ven. Bez zvukaře to vyšlo dobře. Výborně jsme si zahráli.
Uspěšné vystoupení, ze všech stran nějak moc chvály. To asi ta kolaudace? Bylo fakt veselo. I po alkoholickém občerstvování to hrálo a zpívalo výborně.  
Byla to klasika, hráli jsme z pytle a s půjčeným bicistou. Bylo veselo, pití a jídla jako na svatbě. 
Pěkné počasí, prý jsme se líbili. Před začátkem jsme zápasili s nežádoucími frekvencemi, ale vše dobře dopadlo. S Lumírem je to pohoda.
Ze začátku trochu pršelo, pozdějí se vyčasilo. Opět to byla paráda. Doprava s panem Králem byla luxusní. Hrozně pohostinní a milí lidé. Tradice žije. 
Kapela Sebranka hrála celé odpoledne k poslechu vděčným posluchačům při jejich slavnosti. Začali jsme hymnou ČR při oficiálním zahájení, pokračovali jsme fanfárami při oceňování zasloužilých členů SDH a především jsme k dobré pohodě a za krásného počasí vyplnili písničkami přestávky mezi ukázkami...
Počasí přálo, pohoštění bohaté, trochu zmatků před začátkem, improvizace na sále trochu nadmíru, zvučení super, hudba - co jsme komu udělali?  Nálada byla odrazem.   
Bylo veselo, pití a jídla bohatě. Oslavenkyni jsme zahráli pěkné písničky. Slivovice a rum byly velmi oblíbenými nápoji.
Krásně jsme si zahráli a zazpívali. Paní starostka měla nachystáno bohatě. Výborná nálada a i zpěv Kateřinky. 
Teplo nebylo jako loni, ale veselo bylo až moc. Zahráli a zazpívali jsme si, také jsme se najedli a napili. Nakonec sem tam i slunko vylezlo. 
Bylo to fakt v pohodě. Oslavili jsme Jožku jak se patří. Pití, jídlo (divočák, srnčí, koláče) bylo vynikající a také jsme si udělali alkoholickou zkoušku.    Starý známý.mp3 (1734291) Ta naše písnička česká.mp3 (3158602) Vypichnutá.mp3 (5634986)
Hasiči organizovali průvod masek v neděli, trochu bloudění, masky pěkné, ale bylo jich jen 20, občerstvení na obecním úřadě vynikající, počasí příjemné, mnoho doprovázejících diváků. Večerní zábava téměř bez lidí, a např. soubor Kateřinka byl na jiné kulturní akci.
Ostatkům v Černčíně vévodili mezi 40 až 50-ti maskami v masopustním průvodu novomanželé s nefalšovaným starostou, snubními prstýnky, svatebním pochodem a novomanželským políbením. Sranda až na půdu. Hasiči v Černčíně jsou každý rok nepřekonatelní.
Parádní organizace, nálada, pohoštění a počasí. Hasiči v Kloboučkách to prostě umí.
Tradičně zdařilá akce. Jsme pozvaní i na rok 2017. Mrkněte na video.  
Akce se uskutečnila podle plánu za hojného počtu občanů Letonic. Pěvecký výkon velmi dobrý a muzikanti za dirigování Oty Stránského prokázali kvalitu kapely Sebranka. 
Vydařená zábava, místní ženy to umí roztočit. Hra, zpěv, ozvučení OK. 
Tradiční vysoká účast, pohostinnost, dobrá hra i zpěv, výborné nazvučení. Byl tam program dětí z MŠ a ZŠ a také ukázka společenských tanců
Byla to rychlovka s půjčenými muzikanty, ale dopadlo to docela dobře. 
Pěkné počasí, dobrá nálada, rozmanité a bohaté občerstvení, pohostinnost, vynikající doprava, pozvání na rok 2017. 
Celá kapela pohromadě (bez Lumíra). Zahráli jsme oslavencům. Aj slivovička byla.   
Koncert na návsi od 14,00 do 18,00 hodin. Slunce pražilo, ale dobrá nálada s Lumírem (zvukařem) za zády (vlastně před námi) nám dodávala sílu, abychom vydržali. Pěkný program, solidní občerstvení a docela dobrý hudební a zpěvácký (jak jinak, že?) výkon. 
Kdyby byla Morava jako je Slezko...zněla na náměstí před radnicí jako ústřední melodie při předávání práva starostou. Okružní jízda po městě za zpěvu a hudby. Večer zábava do 01,00 hodin. Pěkná zábava, nižší účast, pohoštění na úrovni, kvalitní produkce s dobře fungující aparaturou.  
Tradiční setkání občanů, občerstvení (pivo, kávový rum a klobása), velmi solidní hra v sedmi, pozvání na 2.9.2016.   
Krojované hody - hezká akce. Mnoho aktivních občanů, pohostinnost, pořadatelská služba, koně, hasiči v dobové výstroji.Sebranka, myslíme, nezklamala a zahrála vše co se chtělo. Klidně se za rok vrátíme, a nejen na hody.     
Jožka starší (oslavenec) zařídil výborné maso z divočiny, dort, víno, rum a také skoro každý něco donesl. Pokecali jsme a zahráli jsme si. Vydařená akce na naší zkušebně. Ať žije Jožka!!!
Vydařené odpoledne. Dobrá nálada, pestrý program, dobré občerstvení a hlavně výborná slivovice. 
Po obci (od r. 2006 městys) jsme pochodovali s medvědem a maskami od 10,00 do 16,00 hodin. Na začátku trochu mrholilo, ale pak se obloha začala vyjasňovat a ke konci svítilo dokonce slunce. Pohostinní lidé, pěkné masky, dobře organizované. Večer zábava na pěkném sále od 08,00 do 02,20 hodin. Byla i...
Pěkné počasí, veselo, ale docela málo masek. Pohoštění na OÚ bylo super. Večerní zábava s pochováváním basy tradičně na úrovni. Snad se hra naší kapely také líbila.
Černčané dodržují tradici. Opět 20 až 30 masek, pohostinnost, výborná nálada a navíc krásné počasí. 
Hrát po dědině a pak do 02,00 hodin zábavu není lehká věc. 5 muzikantů absolvovalo obojí. Krásné počasí bylo velkou výhodou. Posila trumpeťáka na zábavu přišla vhod. Ještě, že byla asi 2,5 hodiny přestávka před zábavou. Vše bylo výborně místními hasiči organizováno, Rádi se na požádání příští rok...
Zase nás po roce organizátoři pozvali, asi jsme fakt "dobří". Nebo spíše levní? Dobrá organizace, jídlo a pití formou švédských stolů, stůl pro kapelu, výborně to hrálo a zpívalo. Prostě pohodička. 
Zdařilá akce, bylo veselo, baby byly v krojích, měly také několik tanečních vystoupení, a náš kapelník měl úspěch i jako DJ. Aparatura i bez zvukaře nezlobila.  
Pěkná akce, dobrá hra i výborný zpěv, aparatura v pořádku, spokojenost. Navštívila nás i Iveta s rodinou. Hráli jsme i Yesterday.
1 | 2 >>

Kontakt

Kapela SEBRANKA Dražovice 340
Rousínov
683 01
Mobilní čísla kapelníkovi
a jeho zástupci

723 244 074
723 401 859
kapela@sebranka.eu